П'ятниця, 20 липня 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Бізнес-форум «Business4Women» (20-21 вересня 2018 року) Бізнес-форум «Business4Women» (20-21 вересня 2018 року)
20.09.2018 15:18
«Business4Women» – це майданчик для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику ділових жінок, представників органів влади, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань.
коментарів: 0
детальніше →
Семінар від Представництва ЄС для підприємців Краматорська та Донецької області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?» (20 липня 2018 року) Семінар від Представництва ЄС для підприємців Краматорська та Донецької області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?» (20 липня 2018 року)
20.07.2018 12:04
20 липня о 14:00 у Краматорську Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх зацікавлених узяти участь у семінарі про можливості для українських підприємців знайти бізнес-партнерів у Європі та підвищити свою конкурентоспроможність на ринку ЄС. Що? Семінар «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?» Коли? 20 липня 2018 року (п’ятниця), 14:00 – 17:00 Де? м. Краматорськ, Донецька торгово-промислова палата (вул. Ярослава Мудрого, 48-А), конференц-зала (3-й пов.) Основними темами семінару будуть: переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, та презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном Діяльність Департаменту міжнародного співробітництва Донецької торгово-промислової палати у налагодженні бізнес-зв’язків із країнами ЄС Проекти Європейського банку реконструкції та розвитку для малих та середніх підприємств Донецького регіону Центр підтримки бізнесу міста Краматорськ та його активність у встановленні бізнес-зв’язків із європейськими партнерами Діяльність Клубу підприємців Краматорська у пошуку бізнес-партнерів у країнах ЄС Серед головних експертів семінару: Катерина Чумакова, директор Департаменту міжнародного співробітництва Донецької Торгово-промислової палати Тимур Халімов, аналітик представництва ЄБРР у Харкові Яна Севастьяник, директор Центру підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаного на базі Донецької ТПП Володимир Сергієнко, директор та співвласник заводу автогенного обладнання «ДонМет» Участь у семінарі безкоштовна та обов’язково за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar Подія на Facebook Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Станіслава Королькова, тел. +38(099)4552375, skorolkov@internews.ua або до Юлії Костащук +38(098)6374847, ykostashchuk@internews.ua
коментарів: 0
детальніше →
Чи захистить держава бізнес від недобросовісних правоохоронців? (18 липня 2018 року) Чи захистить держава бізнес від недобросовісних правоохоронців? (18 липня 2018 року)
18.07.2018 13:42
Запрошуємо адвокатів, корпоративних юристів та фахівців в галузі кримінального процесуального права до участі в обговоренні цієї гарячої теми, яке відбудеться під час засідання Комітету з питань захисту бізнесу та прав власності ФРУ. Нагадаємо, 5 липня до порядку денного Верховної Ради України внесено законопроект №8490 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» («Маски-шоуСтоп»-2). Законопроект надає право суб’єктам господарювання та іншим особам, права та інтереси яких обмежуються під час досудового розслідування, оскаржувати дії, рішення або бездіяльність прокурорів та слідчих до суду. Відповідна ухвала слідчого судді є підставою для проведення службового розслідування та вирішення питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності. Збитки, нанесені суб’єкту господарювання внаслідок дій, рішень або бездіяльності прокурорів та слідчих, відшкодовуються державою, яка може застосовувати право зворотної вимоги до винних осіб у разі встановлення в їх діях складу не лише кримінального правопорушення, а й за наявності ознак дисциплінарного проступку. Під час засідання Комітету обговорюватимуться наступні питання: 1. Чи запрацює на практиці механізм притягнення до відповідальності, передбачений законопроектом «Маски-шоуСтоп»-2»? 2. Законодавчі пропозиції щодо визначення реального механізму відшкодування державою шкоди, завданої компаніям протиправними діями службових осіб органів досудового слідства, оперативно-розшукової діяльності, органів прокуратури (у т.ч., підстави та випадки, за яких шкода підлягає відшкодуванню, та перелік видів завданих збитків). У засіданні Комітету з питань захисту бізнесу та прав власності ФРУ братимуть участь: Олена Сукманова, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена України Віктор Мороз, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Suprema Lex», адвокат Євген Петренко, адвокат, партнер Міжнародного правового центру EUCON Віталій Павленко, адвокат, голова адвокатського об’єднання "Павленко і Сергійчик" Ярослав Романчук, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Олександр Сидоренко, керуючий партнер юридичної компанії Alexandrov&Partners Дата і час: 18 липня 2018 року об 11.00 Місце проведення: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1 (метро Університет), конференц-зала, 4-й поверх Контактна особа - Наталя Гостєва (Департамент дерегуляції підприємницької діяльності Федерації), тел.: (044) 251-70-21. Попередня реєстрація обовязкова!
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл: Круглий стіл: "Бізнес-асоціації України: можливості та виклики" (18 липня 2018 року)
18.07.2018 12:51
Запрошуємо українські галузеві та бізнес-асоціації на круглий стіл: "БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЇ В УКРАЇНІ: МОЖЛИВОСТІ ТА ВИКЛИКИ". В рамках заходу ви дізнаєтесь про: - Результати дослідження про стан залучення та зацікавленість в об’єднанні в асоціації представників місцевого бізнесу. - Можливості для бізнес-асоціацій в Україні: зростання, співпраця, експорт. - Успішні приклади дісльності діяльності бізнес-об’єднань: Спілка малих та середніх експортерів; Спілка українських підприємців; Клуб ділових людей. Також у програмі - проведення майстер-класів: - Досвід лобіювання інтересів членів бізнес-асоціації. - Розробката надання послуг для членів бізнес-асоціації КОЛИ: 18 липня 2018 р., м. Київ ДЕ: Конференц-зал «Париж», 2-й поверх, Готель Іbis Київ Вокзал, вул. Ползунова 6 РЕЄСТРАЦІЯ - за посиланням (лише для представників асоціацій та об'єднань): https://goo.gl/8ojqMz
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл в рамках проекту “Громадський контроль та підзвітність у боротьбі із економічними злочинами” (9.07.2018) Круглий стіл в рамках проекту “Громадський контроль та підзвітність у боротьбі із економічними злочинами” (9.07.2018)
9.07.2018 12:25
Запрошуємо представників державних органів, бізнесу, експертної спільноти, громадянського суспільства та медіа взяти участь у круглому столі, присвяченому дослідженню наявних проблем у боротьбі із економічними злочинами. Дата проведення: 9 липня, понеділок, з 10:00 до 12:30 Місце проведення: готель Президент (зал Предслава), вул. Госпітальна 12, Київ Програма заходу: Виступи з презентаціями: Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора Центру економічної стратегії: презентація дослідження; Gerhart Baum, екс-міністр внутрішніх справ ФРН: презентація європейського досвіду щодо повноважень правоохоронних органів спеціального призначення, що забезпечують державну безпеку та розподілу функцій боротьби з економічними злочинами; Сергій Лещенко, народний депутат України, огляд законодавчих ініціатив щодо розподілу функцій боротьби з економічними злочинами. Виступи з позиціями: Сергій Мільман, засновник Youcontrol Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції До виступів також запрошені представники міжнародних організацій, державних органів, бізнесу. Модератор – Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Ukraine Робочі мови: українська, німецька, англійська. Забезпечується синхронний переклад. Попередня акредитація для медіа до 12:00, 06.07 – +380664505466, press@ces.org.ua (Валерія Сєлєзєнєва) Реєстрація на захід Захід відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 91
НАШІ ПАРТНЕРИ